GLAS OCH KERAMIK / Figuriner / Figurin 5784559
nr 578 4559
Figurin
Tyskland, Herre, höjd: 14
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
måndag 20 april 2009
kl 17:12:11